Türkiye'nin En İyi Yemek BloglarıBaşlık çok iddialı farkındayım :)

Bugün sizlerle blogumla ilgili güzel bir haberi paylaşmak istiyorum. Yemek Klübüm sitesi 1200 yemek blogunu inceleyerek Türkiye'nin en iyi yemek bloglarını belirlemeye çalışmışlar. Bu kapsamda Ege'den Tarifler'e de en iyi yemek blogları arasında yer vermişler. 

Yemek Kulübüm benim blogumda deniz ürünleri, aperatifler, ütlü ve meyveli tatlılar kategorilerini önermiş. Gerçekten en sevdiğim lezzetler bunlar. Demek ki severek yapmış olmam fark edilmiş. Aynı zamanda ne kadar dikkatle blogları incelediklerini de buradan anlayabiliriz.

Blogları seçerken ilk kriterleri güncellik olmuş. Yazıda dikkatimi çeken bir başka şey ise instagram ve facebook gibi sosyal medya araçlarının bloglara nasıl ket vurduğuna değinmiş olmaları. Bu mecralarda okuyucunun sadece beğenip geçtiği bir fotoğrafı ya da tarifi hazırlamak için bloggerın ne kadar özendiğine, zaman ayırdığına dikkati çekmişler. Gerçekten de son dönemde blogların okuyucusunun azaldığı ve bunun da bizlerin motivasyonunu düşürdüğü bir gerçek. Bu tarz güzel geri dönüşler motivasyon oluyor. Yemek Kulübüm'e verdikleri değer için çok teşekkür ederim.

Yemek Kulübüm'ün en iyiler listesine göz atmak isterseniz tık tık.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Patates Buğulama

Kalburabastı

Fırında Akya Balığı