Ümmüş'ümün Doğum Günü11.11.11 tarihi pek çok kişi için özeldi, evlenmek, doğum yapmak üzere olanlar bu tarihi kaçırmamak için çaba sarf etti :) Bu tarih benim için de özeldi, çünkü çocukluk arkadaşım Ümmüş'ümün doğum günüydü. Sohbet, kahkaha, güzel ikramlar, bol fotoğraf eşliğinde akşamımız çok keyifli geçti. Canım arkadaşım iyi ki doğmuşsun, iyi ki yollarımız kesişmiş seninle...Doğum günü için Gülay Teyze ve Neslihan Abla nefis lezzetlerden oluşan bir açık büfe hazırlamışlardı. Sizlere de benzer organizasyonlarınızda fikir vermesi için menüyü paylaşayım:
Kıymalı Börek


Lahana Sarması


Köfte
Karışık  Kızartma
Bir de Ümmüş'ümün yaptığı muzlu ve çikolatalı doğum günü pastası...

Buradan tekrar canım arkadaşıma doğum günü akşamı kadar güzel geçecek günler diliyorum. Yüzün hep gülsün, hayallerin gerçek olsun arkadaşım.

Yorumlar

 1. Aşkolsun insan beni de çağırır bu güzel mamalardan mahrum mu kaldım ben şimdi:)))iyi ki doğdun ümmüş:)nice yaşlara Allah muhabbetinizi artırsın inşallah,bu arada ümmüşüde blog cu yapalım bence pasta geyet güzel:)))öpüldünüz

  YanıtlayınSil
 2. nice güzel yaşlar diliyorum arkadaşınıza...
  dostluğunuz daim olsun...
  mamalarında da hepsi birbirinden leziz:)
  ellerine sağlık hazırlayanların:)
  sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
 3. Güzel insanlar, güzelliklere layıktırlar, Ümmüş'de güzel insanlardan ve o da sevenleriyle güzel bir zaman geçirmenin keyfini yaşadı ve bir ömür boyu yaşayacağına inanıyorum, tüm güzellikler seninle olsun sevgili Ümmüş...

  YanıtlayınSil
 4. Müberracım; Allah muhabbetinizi ve dostluğunuzu ömür boyu baki kılsın inşallah..Mamalar nefis görünüyor. Yapanların ellerine sağlık, yiyenlere afiyetler olsun..Ümmüş'e de nice yıllar olsun dilerim:)

  YanıtlayınSil
 5. Arkadaşınıza sağlıklı uzun ömürler dilerim:) afiyet olsun...

  YanıtlayınSil
 6. Arkadaşım adına teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Düşüncenizi paylaştığınız için çok teşekkürler!

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fırında Karagöz Balığı

Kalburabastı

Suda Yumurta