Swiss Otel Şubat Ayı Yemek Kursları ve Sevgililer Günü Programları


Swissôtel Büyük Efes, dünya mutfaklarının çok özel sırlarını sizlerle paylaşmaya Şubat ayında da devam ediyor. Sevdiklerini farklı tatlarla şaşırtmak ve yemek yapma sanatını keşfetmek isteyenler, her Cumartesi 12.30-15.00 saatleri arasında Baş Aşcı Wolfgang Goedl’ün önderliğinde gerçekleşen yemek kurslarında buluşuyor.


Café Swiss Yemek Kursu Programı4 Şubat Cumartesi, Sezar Salata ve Tavuk "Cordon Blue"

11 Şubat Cumartesi, Dünya'dan Çorba Tarifleri

18 Şubat Cumartesi, Amerikan Mutfağı

25 Şubat Cumartesi, Orman Meyveleri Pastası*Kişi başı KDV dahil 50 TL


Swiss Otel'in Sevgililer Günü programı:Sevgililer Günü, 11 ve 14 Şubat tarihinde romantizmi iki katına çıkararak büyüleyici bir atmosfer sunan Swissôtel'de yaşanacak. İster çiftlere özel konaklama paketi ile aşk dolu bir tatil geçirin, ister güne özel programlardan dilediğinizi tercih edin.

Program 1: 11 Şubat'ta Sevgililer Günü'ne yakışan, aşıkların sesi Erol Evgin ve büyüleyici şarkıları sizleri Swissôtel'in muhteşem Balo Salonu'nda bekliyor. Kişi başı199 TL' den başlayan fiyatlarla.

Program 2: 11 ve 14 Şubat'ta manzara, mum ışığı, lezzetli bir menü ile canlı müzik eşliğinde bu muhteşem geceyi Equinox'ta yaşayın. Kişi başı 176 TL.

Program 3: 11 ve 14 Şubat'ta "deniz ve mehtap" sormasın sizi, seçkin menü ve canlı müzik ile yeriniz belli, Aquarium. Kişi başı 164 TL


Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (0232) 414 52 12
Erol Evgin için daha fazla bilgi ve rezervasyon: (0232) 414 51 79


Tex Mex'in Sevgililer Günü programı:


Yorumlar

Yorum Gönder

Düşüncenizi paylaştığınız için çok teşekkürler!

Bu blogdaki popüler yayınlar

Patates Buğulama

Sarmaşık Kavurması

Ege Usulü Zeytinyağlı Kabak