Porland Porselen Anneler Günü Yarışması


"EN GÜZELİ BENİM SOFRAM!''

Porland Porselen, 20. Yaşını müşterileriyle kutluyor. Kendi stilini belirleyenler için ürettiği birbirinden özgün tasarımlarıyla “Ev ve Yaşam” trendlerine yön veren Porland, 20. yılında “Anneler Günü”ne özel,  birbirinden şık 20 ayrı hediye veriyor.

Porland, sofra düzeni konusunda “kendine güvenen” ve “en güzeli benim sofram” diyen herkesi, Facebook üzerinden yaptığı yarışmaya davet ediyor.

Porland’ın resmi Facebook sayfasında (www.facebook.com/porlandkurumsal) 24 Nisan-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmanın sonunda; Porland Porselen’in yemek takımlarından, kahvaltı takımlarımdan, ev aksesuarlarından ve çay kahve takımlarından birine sahip olabileceksiniz.
Yarışmaya katılmak için yapılması gereken; doğru servis kurallarını göz önünde bulundurarak kendi stilinde bir yemek masası sunumu oluşturmak. Hazırladığınız sofranın fotoğrafını çekerek, Porland’ın Facebook sayfasında yarışmaya katıl bölümünden yükleyebilirsiniz. Katılımcıların değerlendirmeye girebilmek için sofralarını Porland ürünleriyle hazırlamaları gerekiyor.

“En Güzeli Benim Sofram” diyorsanız; Porland’ın Facebook sayfası (www.facebook.com/porlandkurumsal) sizleri bekliyor.

Porland “En Güzeli Benim Sofram” Yarışmasının Ödülleri:
1. 12 Kişilik Yemek Takımı ve 12 Kişilik Kahvaltı Takımı
2. 12 Kişilik Yemek Takımı
3. 6 Kişilik Yemek Takımı
Sonra gelen 17 katılımcı: Porland ürünlerinden oluşan çeşitli (içeriğini Porland’ın belirleyeceği) hediye paketleri.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Patates Buğulama

Sarmaşık Kavurması

Fırında Akya Balığı